Základní škola
Slovan Kroměříž


Lyžaři z 1. stupně v akci

31. 1. 2019

Ve středu 30. 1. 2019 se výběr nadšených lyžařů z prvního stupně vypravil do lyžařského areálu HEI park Tošovice. Po příjezdu se žáci rozdělili do družstev a pod vedením instruktorů – p. uč. Droščák, Dřímalová, Jerglová a Klimek absolvovali dopolední výcvik. Po obědě následoval krátký odpočinek. Ale protože bylo krásné slunečné počasí, rychle jsme znovu obuli lyže a vyrazili na sjezdovky na odpolední výcvik. Před odjezdem jsme si ještě vyzkoušeli snowtubing.


Celý sportovní den se nám vydařil, užili jsme si spoustu zábavy a legrace. A samozřejmě vylepšili naše lyžařské styly! Poslední slova dětí: „My tady chceme zůstat“ – snad není potřeba ani komentovat. Tak snad příští rok …… Všem lyžařům – „Zdar, zdar, zdar!!!“

Mgr. Petra Dřímalová

Odkaz na fotogalerii zde.

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2019 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry