Základní škola
Slovan Kroměříž


Literární workshop s Petrem Saxem

25. 11. 2022


Odkud se berou noční sny a co s nimi můžeme dělat? Vybraní žáci 9. ročníku se zúčastnili zábavné a poučné besedy se spisovatelem a dobrodruhem Petrem Saxem. Stejné téma a účast na literárním workshopu v Knihovně Kroměřížska čeká také naše mladší žáčky 6. ročníku. Žáci se s chutí pustili do sepsání prací - Z jakého snu jsem se probudil. Na základě povídání a žákovských slovanských prací píše Petr Sax knihu o snech. Necháme se tedy překvapit autorovým literárním pojetím a jsme velmi rádi, že jsme se stali součástí spisovatelovy tvorby.

Fotogalerie

 

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2024 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry