Základní škola
Slovan Kroměříž


Literární workshop 6.E „Mluvíme v bublinách“ se spisovatelkou Klárou Smolíkovou

28. 11. 2022


Žáci 6. E zjistili, jak se dá do knihy zakousnout, pochutnat si na ní, na čem si lze naopak při četbě vylámat zuby. Literární workshop v rámci hodiny českého jazyka byl plný tvořivé práce. Vytvářeli jsme ilustrace k příběhu, zamýšleli se nad významem knižní obálky. My, holky i kluci, jsme si lámali hlavy nad první větou příběhu, přeházenými kapitolami nebo tajným vzkazem.

Ujasňovali jsme si, jaké typy příběhů máme vlastně rádi.

Stali jsme se na chvíli součástí jedné velké super bubliny, komiksu.

Fotogalerie

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2023 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry