Základní škola
Slovan Kroměříž


Letní kemp na ZŠ Slovan

28. 7. 2021


Ve dnech 19. 7. - 23. 7. 2021 proběhl na základě výzvy AŠSK ČR na naší škole první letní kemp. Kemp byl určený především pro děti ze školního klubu. Vychovatelky chtěly dětem vynahradit to, o co byly děti ochuzeny kvůli opatřením, které se v tomto školním roce dotkly školní docházky. Byl zaměřený především na podporu a posílení sociálních vztahů dětí. Svým programem nabídly dětem způsob pro smysluplné využití a trávení volného času během prázdnin prostřednictvím pestré a bohaté nabídky vzdělávacích a pohybových činností. Děti během celého týdne podnikaly řadu netradičních sportovních aktivit, vyslechly a navštívily zajímavé exkurze a přednášky. Během kempu děti stihly navštívit Tj Slavia, kde vyzkoušely lezeckou stěnu, Air track, motokáry, gymnastickou průpravu na netradičních pomůckách. V úterý nás čekala poutavá beseda v knihovně Hulín zaměřená na čtenářkou gramotnost a práci s textem, doplněná o bojovou hru na místní zahradě. Ve středu si děti osvojily a rozšířily své poznatky a osahaly expozice v interaktivním muzeu populární vědy - Pevnost poznání v Olomouci a poté navštívily nedalekou Zoo Kopeček. Ve čtvrtek za námi přijelo Mobilní Planetárium z Brna s programem o vesmíru a původu života, děti si také rozšiřovaly základy při práci na pc a interaktivních tabulích, zjistily různé možnosti jejich využití (nejen pro hru) a upekly si vlastní pizzu. Nabitý týden jsme v pátek zakončili opékáním špekáčků.

Tímto bychom rády poděkovaly všem zaměstnancům školy, kteří nám pomohli, aby kemp mohl proběhnout.

Vychovatelky Klára Parobková a Jana Máselníková

 

Odkaz na video z akce zde: 

Letní kemp ZŠ Slovan

 

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2021 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry