Základní škola
Slovan Kroměříž


Kurz Edukativně stimulační skupiny – rozvoj školních dovedností

2. 4. 2019


V období od října do března probíhal na naší škole dlouhodobý kurz rozvoje školních dovedností, tzv. Edukativně stimulační skupiny. Tento kurz nabízíme pro děti s odkladem školní docházky a jejich rodiče.

Setkávali jsme se v malé skupině, aby byla zajištěna příjemná a pohodová atmosféra. Pravidelně, každé druhé pondělí jsme si spolu zkoušeli, jaké to bude, až děti nastoupí do první třídy. Každé setkání bylo trošku jiné. Objevovali jsme, co je všechno potřeba znát a umět, aby nám nástup do školy nenaháněl zbytečně strach. Vždycky jsme se pobavili, zasmáli a společně naučili zase něco nového. Pro maminky, které doprovázely své děti, byla setkání inspirací k domácímu procvičování a hraní.

A protože se pomalu blíží zápis do první třídy, chci všem dětem popřát, aby se jim ve škole líbilo, našly si nové kamarády a učení šlo vždy stejně hravě jako na kurzu.

Protože byl kurz pozitivně hodnocen ze strany dětí i rodičů, bude nabízen i v příštím školním roce. Bližší informace a možnosti přihlášení vám budou sděleny u zápisu do první třídy nebo na e-mailu specped@zsslovan.cz.

Mgr. Jana Minarčíková – školní speciální pedagožka

Odkaz na fotogalerii zde.


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Pondělí 22. 4.

Tento den se nevaří

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2019 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry