Základní škola
Slovan Kroměříž


Kurovický lom

6. 6. 2019


Třídy 7.C, 7.D a 7.E se v pátek 31.5. 2019 vypravily vlakem na exkurzi do lomu nedaleko obce Kurovice u Tlumačova. Kurovický lom je přírodní památka, která v současnosti slouží i jako přírodní koupaliště. Sedmáci se zde seznámili s historií lomu, který byl v 19. století založen k těžbě vápence, a prozkoumali jeho nejbližší okolí. Kurovický lom poskytuje domov mnoha rozmanitým druhům rostlin a živočichů. Patří k místům, která by neměla uniknout vaší pozornosti a v letních měsících rozhodně stojí za návštěvu.


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Pondělí 23. 9.

icon-polevka Polévka: Fassolada

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Zapečená treska s zeleninou a smetanou, brambory

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Zeleninová musaka

icon-polevka Dietní polévka: Fassolada /bez lepku/

icon-hlavni-jidlo Dietní jídlo: Zeleninová musaka /bez lepku/

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2019 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry