Základní škola
Slovan Kroměříž


Krajské kolo Štafetového běhu

13. 5. 2022


Ve čtvrtek 12. 5. se v Holešově konalo krajské kole ve Štafetovém běhu pro žáky 1. stupně, kterého se zúčastnily vítězné školy z okresních kol. Výběr našich žáků v konečném součtu vybojoval krásné třetí místo za ZŠ Oskol a bezkonkurenčními běžci ze ZŠ Sportovní v Uherském Hradišti.

Dařilo se nám i v individuální disciplíně – v hodu medicinbalem. Sára Stojaníková hodem 6, 10 metrů suverénně obhájila své vítězství z okresního kola v kategorii mladších atletů. V kategorii starších dívek všechny přehodila a první místo vybojovala Julie Mršťáková.

Všem našim sportovcům gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci školy a krásný sportovní zážitek.

 

Naši školu reprezentovali:

Bobek Matyáš, Došlík Jan, Dovrtěl Šimon, Holubová Elena, Honeš Ondřej, Kremz Kryštof, Kremz Viktor, Mikulcová Mia, Mikulková Aneta, Mlčoch Dominik, Mršťáková Julie, Petřík Tadeáš, Pluhařová Laura, Plevková Denisa, Přibylová Eva, Přibylová Anna, Stojaníková Sára, Švagera Marek, Zapletal Jakub.

 

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2022 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry