Základní škola
Slovan Kroměříž


KAŽDÝ SVÉHO ZDRAVÍ STRŮJCEM

10. 10. 2018

Dne 9.10. 2018 se třída 5.C zúčastnila programu KAŽDÝ SVÉHO ZDRAVÍ STRŮJCEM. Jak už název napovídá, jednalo se o putovní výstavu zaměřenou na prevenci civilizačních chorob. Děti absolvovaly soutěže, kde si vyzkoušely své smysly, znalosti, fyzickou kondici a postřeh. V expozici LABYRINTU ZDRAVÍ hledaly odpovědi na otázky testu. Při závěrečném hodnocení si mohly vybrat z odměn a drobných dárků. Zdraví je to nejcennější, co máme, tak si ho chraňme!

                                                                                                                                                                               Mgr. Alena DubováSdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Čtvrtek 18. 10.

icon-polevka Polévka: Hovězí s masovou rýží

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Rýžový nákyp s ovocem

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Kuřeí steak, císařské brambory

icon-polevka Dietní polévka: Hovězí s masovou rýží /bez lepku/

icon-hlavni-jidlo Dietní jídlo: Vepřové medailonky, císařské brambory /bez lepku/

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2018 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry