KAŽDÝ SVÉHO ZDRAVÍ STRŮJCEM

10. 10. 2018

Dne 9.10. 2018 se třída 5.C zúčastnila programu KAŽDÝ SVÉHO ZDRAVÍ STRŮJCEM. Jak už název napovídá, jednalo se o putovní výstavu zaměřenou na prevenci civilizačních chorob. Děti absolvovaly soutěže, kde si vyzkoušely své smysly, znalosti, fyzickou kondici a postřeh. V expozici LABYRINTU ZDRAVÍ hledaly odpovědi na otázky testu. Při závěrečném hodnocení si mohly vybrat z odměn a drobných dárků. Zdraví je to nejcennější, co máme, tak si ho chraňme!

Mgr. Alena Dubová

Středa 12. 12.

icon-polevka Polévka: Cibulačka

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Pečené kuřecí stehno /vykoštěné/, bramborová kaše