Základní škola
Slovan Kroměříž


Jídelní klub ZŠ Slovan

4. 4. 2019

Základní škola Slovan Kroměříž má již několik let svůj „Jídelní klub“.


Pod vedením vedoucí školní jídelny se pravidelně, jednou měsíčně, scházejí zástupci žáků všech tříd školy a zabývají se otázkou školního stravování. Společných schůzek se často účastní i kuchařky školní jídelny. Na každém setkání se žáci dozvědí vždy něco nového a zajímavého z moderní gastronomie i zdravého stravování. Dostávají také prostor pro svoje připomínky a návrhy. Nejvíce se však těší na společné vaření s kuchařkami ve školní kuchyni. To další proběhne 21. května odpoledne a bude se připravovat školní pizza. A jaký byl program Jídelního klubu 3. dubna? Kromě plánování ochutnávky ve školní jídelně, která proběhne při příležitosti školního velikonočního jarmarku 9. dubna, se žáci poučili o velikonočních zvycích a slavnostním stolování, naučili se poznávat kurkumu a dozvěděli se něco o jejím využití a významu pro zdraví. Potěšila i ochutnávka bílé ředkve. Na závěr se všichni společně vyfotili.


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Pondělí 22. 4.

Tento den se nevaří

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2019 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry