Základní škola
Slovan Kroměříž


Jídelní klub ZŠ Slovan

4. 4. 2019

Základní škola Slovan Kroměříž má již několik let svůj „Jídelní klub“.


Pod vedením vedoucí školní jídelny se pravidelně, jednou měsíčně, scházejí zástupci žáků všech tříd školy a zabývají se otázkou školního stravování. Společných schůzek se často účastní i kuchařky školní jídelny. Na každém setkání se žáci dozvědí vždy něco nového a zajímavého z moderní gastronomie i zdravého stravování. Dostávají také prostor pro svoje připomínky a návrhy. Nejvíce se však těší na společné vaření s kuchařkami ve školní kuchyni. To další proběhne 21. května odpoledne a bude se připravovat školní pizza. A jaký byl program Jídelního klubu 3. dubna? Kromě plánování ochutnávky ve školní jídelně, která proběhne při příležitosti školního velikonočního jarmarku 9. dubna, se žáci poučili o velikonočních zvycích a slavnostním stolování, naučili se poznávat kurkumu a dozvěděli se něco o jejím využití a významu pro zdraví. Potěšila i ochutnávka bílé ředkve. Na závěr se všichni společně vyfotili.


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona kalendar

Akce školy

Přehled nejbližších akcí


Ples 9. ročníků

26. 6. 2019

Plenární zasedání SRPDŠ - 16:00

27. 6. 2019

Konec školního roku - vydávání vysvědčení

28. 6. 2019

Všechny akce školy

icona jidelna

Jídelní lístek

Čtvrtek 20. 6.

icon-polevka Polévka: Zeleninová s pohankou

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Vepřové nudličky s zeleninou, rýže - hranolky

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Císařské brambory s zeleninou

icon-polevka Dietní polévka: Zeleninová /bez lepku/

icon-hlavni-jidlo Dietní jídlo: Vepřové nudlčiky s zeleninou, rýže /bez lepku/

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2019 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry