Jídelní klub připravoval dezert pro celou školu

25. 11. 2019

Víte, kdo vám minulý týden připravoval k obědu dezert?

Byly to žákyně našeho Jídelního klubu. Úkolem jejich středečního odpoledního pečení ve školní kuchyni bylo připravit špenátové a čokoládové muffiny. Žákyně 3. a 5. tříd umíchaly suroviny na muffiny a těsto naplnily do připravených forem. Práce to byla opravdu nelehká. Naplněné formy vložily do konvektomatu a po chvíli se po celé kuchyni linula příjemná vůně. Špejlí pak vyzkoušely kvalitu propečení.  Po upečení následovalo zkoušení - mňam, povedlo se.  Dívky spokojeně odcházely domů, s očekáváním, jestli bude ve čtvrtek čokoládový dezert chutnat i ostatním spolužákům, kterým byl nabídnut k obědu.

Chutnal znamenitě!

Vedoucí školní jídelny Eva Novotná s kolektivem kuchařek děkuje účastnicím odpoledního pečení za výbornou spolupráci.