Jedeme na republiku!

13. 10. 2023

Ve středu 11.10. se v Bystřici pod Hostýnem konalo krajské kolo v přespolním běhu, do kterého jsme postoupili se všemi čtyřmi kategoriemi. Ačkoli mladší i starší žákyně podaly opravdu kvalitní výkony, na “bednu” to bohužel v takové konkurenci nestačilo a odvážíme si 5. a 6. místo.

Největší parádu však předvedli všichni naši žáci, kteří si v obou kategoriích doběhli pro suverénní vítězství a tím i pro postup do republikového finále! V mladších žácích svou trať ovládl žák 6.C Tobiáš Pěček, který předběhl všech svých 49 konkurentů!

Ve starší kategorii se na stupních vítězů ocitli i Matouš Dittrich z 8.A na druhém místě, a třetí příčka patří Jakubu Štěrbovi z 9.B! Velký potlesk patří i dalším našim reprezentantům, kteří se umístili na předních příčkách a podíleli se na úspěchu celého družstva! Jejich umístění a výsledky závodu lze najít na stránkách ZŠ Bratrství.

Děkujeme všem za skvělou reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů v republikovém finále, které se koná 25.10. ve Žďáru nad Sázavou!