Základní škola
Slovan Kroměříž


Informace k odhlašování obědů z důvodu karantény třídy

25. 11. 2021


Vážení rodiče,

v případě, že bude na třídu hygienickou stanicí vyhlášena karanténa, mají všichni žáci třídy hromadně odhlášeny obědy po dobu 7 dnů (včetně dnů pracovního volna). Poté si zákonní zástupci, případně žáci, už sami řeší odhlášení obědů na další období (důvodem jsou individuální návraty žáků na prezenční výuku). Pokud by výše uvedená varianta nebyla platná, bude vás informovat třídní učitel.

 

Pondělní screeningové testování:

Pokud žákovi vyjde pozitivní antigenní test v pondělní testovací dny, je žákovi odhlášen oběd na úterý. V tomto případě má rodič právo si pondělní oběd vyzvednout do jednorázového obalu, je však nutné informovat vedoucí školní jídelny. Ostatní dny si už strávníci odhlašují sami.

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2021 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry