Informace k mimořádnému uzavření školy - průběžně doplňované

10. 3. 2020

Aktualizace 21. 3. 2020

Vážení rodiče,

Pokud by měl někdo z žáků zájem o "skype konzultace" se školním psychologem panem Josefem Mižigarem, je možné se domluvit na mailové adrese: psycholog@zsslovan.cz

Společenský večer plánovaný na pátek 27. 3. 2020 se nekoná. Po ukončení nouzového stavu vás budeme informovat o dalším postupu.

Aktualizace 17.3.2020
V případě potřeby cokoliv konzultovat ohledně speciální pedagogické péče, obraťte se na speciální pedagožku prostřednictvím mailu: specped@zsslovan.cz

Aktualizace 13.3.2020

Oznamujeme, že veškeré pronájmy v budově školy se od 13. 3. 2020 až do odvolání ruší.

Aktualizace 12.3.2020

Vzhledem k zatím neurčené délce přerušení vyučování budou na mailové adresy zákonných zástupců, které máme v současné době k dispozici v naší databázi, zaslány od jednotlivých třídních učitelů studijní materiály pro domácí přípravu žáku. První studijní materiály pro domácí přípravu budou rozeslány nejpozději ve čtvrtek 12. 3. 2020. Úkoly budou zasílány průběžně a třídní učitel případně nastaví způsob odevzdávání zaslaných úkolů.

V případě, že v naší databázi vaše mailová adresa není, je možné se spojit s třídním učitelem telefonicky, případně přes mail, ten vám materiály zašle a vaši mailovou adresu doplní do našeho informačního systému.

Kontakty na jednotlivé vyučující a třídní učitele najdete v sekci kontakty na webových stránkách školy.

Odpolední provoz a pronájmy tělocvičny pro děti (kroužky, tréninky, …) jsou zrušeny.

Školní jídelna je v provozu pro vyučující, správní zaměstnance a externí strávníky.

Kurz rozvoje školních dovedností pro předškoláky vedený speciální pedagožkou je do odvolání  přerušen.