Hanácké koláče só naše

21. 6. 2023

V úterý 20. 6. se konal 28. ročník turnaje ve vybíjené „O hanácké koláč“ pro žáky třetích a čtvrtých tříd.

V kategorii třetích tříd soutěžilo celkem sedm družstev. Ve skupině se hrálo systémem každý s každým. Naši žáci vyhráli všech šest zápasů a nikým neporaženi získali první místo.

Kategorie čtvrtých tříd se rozehrávala ve dvou skupinách. Tým z naší školy svoji skupinu vyhrál a v semifinálovém zápase nastoupil proti soupeři ze ZŠ Oskol. Vyhraný zápas nám zajistil účast ve finále, kde jsme se utkali s těžkým soupeřem ze ZŠ Zámoraví. Naši borcům se zápas vydařil a vybojovali 1. místo.

Vítězství jsou pro nás o to víc cennější, protože jsem obhájili loňská prvenství a už několik roků po sobě v této prestižní soutěži mezi kroměřížskými školami patříme k nejlepším!

Sladkou odměnou byl pro každé družstvo velký koláč, který jsme s chutí snědli. Všem děkujeme za perfektní reprezentaci školy.

Školu reprezentovali:

3. třída: Daněk Roman, Davidová Tereza, Droščák Petr, Erkerová Alžběta, Foltýn Vojtěch, Frajt Michal, Kišner Petr Sebastian, Kuchař Adam, Mazel Radomír, Pospíšilová Anna, Rybenský Matouš, Sýkora Štěpán, Zavadil Mikuláš

4. třída: Bobek Matyáš, Dřímalová Lucie, Holubová Elena, Honeš Ondřej, Klimek Jan, Maniš Matyas, Mikulcová Mia, Mlčoch Dominik, Petřáš Ondřej, Petřík Tadeáš, Plšková Karolína, Rozmánková Zuzana, Stojková Karin, Židlíková Aneta