Základní škola
Slovan Kroměříž


Halový fotbal - dívky 2.st.

19. 12. 2022

Vítězství uniklo o pouhý gól


Halový fotbal dívek - Vítězství uniklo o pouhý gól

V úterý 6. 12. se dívky druhého stupně zúčastnily okresního kola ve futsalu, které se konalo v Bystřici pod Hostýnem. Turnaje se zúčastnilo celkem šest družstev. Svou skupinu ovládly naše žákyně dvěma vítězstvími 3:0 nad dívkami z Kvasic a Zdounek. Poté se hrálo přímo finále proti vítězkám druhé skupiny ze ZŠ Bratrství Čechů a Slováků z Bystřice. První poločas se nám nevydařil tak úplně dle představ a hrály jsme spíše defenzivní hru, čehož soupeřky využily a potrestaly nás dvěma góly. Přesto jsme bojovaly až do konce, začaly jsme se tlačit více do brány a podařilo se nám stav srovnat. Bohužel se nám zápas nepodařilo dovést do vítězného konce a žákyním z Bystřice se povedlo pojistit si výhru ještě třetím gólem. Nicméně si i tak zaslouží naše dívky velkou pochvalu a gratulace k pěknému 2. místu.

Naši školu reprezentovaly:

Ella Seibertová                              6.B

Natálie Jánská                                8.A

Eliška Havránková                      8.B

Amy Mikulcová                            8.B

Eliška Páníková                             8.B

Nikola Dvořáková                       9.A

Eliška Kolářová                             9.A

Nela Pechová                                  9.B

Laura Michalčíková                     9.B

Sofie Trčalová                                9.B

Nela Kratochvílová                     9.E

Adéla Julie Němčík                     9.E


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2024 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry