Základní škola
Slovan Kroměříž


Halloween ve škole

3. 11. 2023


Upíři, kostlivci, mumie, čarodějnice a různá roztomilá strašidla se proháněla v úterý 31. října po naší škole. Ve školním parlamentu přišli žáci s nápadem, že bychom společně oslavili Halloween tím, že přijdeme do školy v kostýmech a uspořádáme soutěž o nejlepší halloweenskou výzdobu třídy. Halloweenu se týkalo také mnoho vyučovacích hodin, aktivit ve škole a všude vládla „hrůzostrašná“ atmosféra. Tento den jsme si náležitě užili, a hlavně jsme byli všichni spolu.

Abyste viděli, jak to u nás ve škole vypadalo, navštivte naši fotogalerii.


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2023 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry