Florbal - krajské kolo - hoši 1. st.

20. 10. 2022

Ve čtvrtek 20. 10. se v Uherském Brodě konalo krajské kolo ve florbalu. Naši chlapci si v zápasech ve skupině vybojovali dvě výhry, jednu remízu a jednou prohráli. Body jim stačily na 2. místo a postup do semifinále, kde svého soupeře v podstatě k ničemu nepustili a zápas s přehledem vyhráli. Ve finále je už čekal jejich jediný přemožitel ze skupiny – florbalisté ze ZŠ Uherský Ostroh. Toto utkání bylo nesmírně napínavé a dramatické a po základní hrací době skončilo remízou 2:2. Na řadu přišly nájezdy, kde se rozhodovalo až v šesté sérii. V ní nejmladší účastník Michal Frajt neomylně skóroval a brankář Jan Došlík udržel nervy na uzdě a soupeřovu střelu vychytal. Naši borci tedy vyhráli krajské kolo, a kromě poháru a medailí si vybojovali postup do republikového finále. Všem děkujeme za úžasnou reprezentaci školy a přejeme jim, ať se jich štěstíčko drží i nadále.

Školu reprezentovali: Došlík Jan, Dovrtěl Šimon, Droščák Kryštof, Frajt Michal, Hanák Matyáš, Juřena Stanislav, Škrabal Jan, Úlehla Matěj, Zapletal Jakub