Florbal - hoši 6.r+7.r

27. 9. 2022

V úterý 20. 9. se na ZŠ Zachar konalo okrskové kole ve florbalu pro žáky 6. a 7. tříd. Naši florbalisté vyhráli svoji skupinu i semifinále. Ve finále už je čekal těžký soupeř ze ZŠ Oskol. Utkání bylo napínavé a dramatické a po remíze 2 : 2 v základní hrací době došlo na nájezdy. V těch se štěstí přiklonilo na naši stranu a po precizní brance Patrika Šišáka náš tým soutěž vyhrál. Oba finalisté postupují do okresního kola, kde budou hájit barvy Kroměříže. Všem děkujeme za předvedený výkon, reprezentaci školy a v okresním kole jim přejeme hodně zdaru!

Naši školu reprezentovali: Davídek Lukáš, Frajt Matyáš, Chudárek Michael, Kolařík Vojtěch, Mikula Adam, Řezníček Jiří, Strážnický Vítek, Šišák Patrik, Večerka Marek