Florbal dívky - okresní kolo

9. 12. 2019

V Holešově se ve středu 27. listopadu 2019 konalo okresní kolo ve florbalu dívek. Celkem se tohoto turnaje účastnilo sedm družstev z okolních základních škol. Týmy byly rozděleny do jedné čtyřčlenné a jedné tříčlenné skupiny. Naše žákyně s počtem 5 vstřelených gólů vyhrály svou skupinu a čekaly je boje o stupně vítězů. Velmi těžký souboj sehrály hráčky v semifinále proti ZŠ Oskol Kroměříž, z nějž naštěstí vyšly vítězně se skórem 3:2. Ve finále jsme se utkaly se soupeřkami ze ZŠ Morkovice. Přesto, že v základní skupině nás velmi potrápily, ve finále už bylo štěstí na naší straně. Žákyně ZŠ Slovan předvedly skvělé výkony a velkou bojovnost, za což si poctivě vysloužily vítězství a postup do krajského kola, které se bude konat po novém roce. Žačkám děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích.

Lucie Dittrichová

Kamila Kalousková