Základní škola
Slovan Kroměříž


Florbal dívky - okresní kolo

9. 12. 2019


V Holešově se ve středu 27. listopadu 2019 konalo okresní kolo ve florbalu dívek. Celkem se tohoto turnaje účastnilo sedm družstev z okolních základních škol. Týmy byly rozděleny do jedné čtyřčlenné a jedné tříčlenné skupiny. Naše žákyně s počtem 5 vstřelených gólů vyhrály svou skupinu a čekaly je boje o stupně vítězů. Velmi těžký souboj sehrály hráčky v semifinále proti ZŠ Oskol Kroměříž, z nějž naštěstí vyšly vítězně se skórem 3:2. Ve finále jsme se utkaly se soupeřkami ze ZŠ Morkovice. Přesto, že v základní skupině nás velmi potrápily, ve finále už bylo štěstí na naší straně. Žákyně ZŠ Slovan předvedly skvělé výkony a velkou bojovnost, za což si poctivě vysloužily vítězství a postup do krajského kola, které se bude konat po novém roce. Žačkám děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích.

Lucie Dittrichová

Kamila Kalousková

Valerie Dvouletá

Šárka Poláková

Anna Večerková

Tereza Pospíšilová

Barbora Moravcová

Eliška Sovadinová

Aneta Holubová

Laura Zapletalová

Andrea Zlámalová


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Středa 23. 9.

icon-polevka Polévka: Hovězí s masem a smaženým hráškem

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Obalovaná treska, bramborová kaše, kompot

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: nevaří se

icon-polevka Dietní polévka: Hovězí s masem a smaženým hráškem /bez lepku/

icon-hlavni-jidlo Dietní jídlo: Obalovaná treska, bramborová kaše, kompot /bez lepku/

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2020 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry