Základní škola
Slovan Kroměříž


Exkurze do Prahy

3. 5. 2019


V pátek 12. dubna jsme se vlakem vydali za kulturou do Prahy. Vybraní žáci z 6., 7. a 8. tříd v doprovodu paní učitelky Ferenzové a Zavadilové měli možnost poznat některá významná místa našeho hlavního města a také navštívit Českou televizi. Objevili jsme kouzlo Vyšehradu, připomněli jsme si některé známé české pověsti, prošli jsme si Karlův most či Staroměstské a Václavské náměstí. V České televizi jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o její historii, prohlédli jsme si některé filmové ateliéry a vyzkoušeli jsme si práci s kamerami. Celý den se nesl ve znamení pohodové atmosféry a už teď plánujeme, která místa v Praze navštívíme v příštím školním roce.

Odkaz na fotogalerii zde.


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2019 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry