Základní škola
Slovan Kroměříž


Evropský den jazyků na Slovaně

23. 9. 2021

V rámci oslavy Evropského dne jazyků jsme připravili „přehlídku pozdravů“ v téměř všech evropských jazycích. Pokud se chceš dovědět více, nemusíš projet celou Evropu, stačí se nyní projít ve škole po chodbě. Pro doplňující informace ke každému pozdravu můžeš případně použít i čtečku QR kódů.


Poselství Evropského dne jazyků:
Ve výuce německého jazyka jsme si připomněli, že je velmi důležité, aby se 800 milionů Evropanů více učilo cizí jazyky v jakémkoli věku, a to jak ve škole, tak i mimo ni. Jazyková rozmanitost je nástrojem pro dosažení většího mezikulturního porozumění a zároveň důležitou součástí bohatého kulturního dědictví našeho kontinentu.

Pozvánka

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2021 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry