Základní škola
Slovan Kroměříž


Den rodičů a prarodičů

27. 5. 2024


V úterý 7. května u nás proběhl Den rodičů a prarodičů, kdy jsme měli možnost zjistit, jak trávili dříve rodiče a prarodiče čas ve škole. Někteří žáci i učitelé se rozhodli v tento školní den dorazit v outfitu, ve kterém jejich rodiče a prarodiče chodívali do školy. Ve vestibulu byly vystavené staré učebnice, sešity, aktovky, pomůcky a také historická vysvědčení. Výstavka starých předmětů ve vestibulu školy sklidila velký úspěch. Ti odvážnější se zapojili do soutěže „Poznej kantora“. Také třídní učitelé a asistenti pedagoga s žáky zavzpomínali na časy minulé a zdá se, že si všichni den báječně užili.

 

Školní parlament všem děkuje za spolupráci.

 

Fotogalerie

 

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2024 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry