Den otevřených dveří na Slovaně - poděkování

11. 3. 2018

Dne 10. 3. se konal na naší škole Den otevřených dveří. V tuto slunečnou skoro jarní sobotu navštívilo naši školu téměř 500 hostů. Děkuji všem malým i velkým za přízeň, kterou naší škole svou návštěvou prokázali. To, že jste přišli a zaplnili všechny připravené dílny svým zájmem a dobrou náladou, bylo pro nás tou největší odměnou.

Ráda bych poděkovala těm, kteří při přípravě jedné z našich největších akci vystupovali jako jeden tým: všem pedagogickým pracovníkům za organizační a materiální přípravu desítek tvůrčích dílen, našim kuchařkám za skvělé a zdravé občerstvení a správním zaměstnancům, kteří po akci uvedli školu do původního stavu.

Obrovská pochvala a ocenění pak patří našim dětem, které se ve velkém počtu ráno nahrnuly do školy, takže to vypadalo, jako by byl běžný školní den. Ale nebyl. Byl to den výjimečný, kdy se naši žáci změnili na učitele a průvodce, pomocníky a umělce, vědce a badatele, herce a zpěváky. Moc jim to šlo a my jsme na ně náležitě pyšní.

Ještě jednou všem děkuji a těším se na další setkání.

Hana Ginterová - ředitelka školy

icon-polevka Polévka: Jáhlová s droždím a zeleninou