Základní škola
Slovan Kroměříž


Den otevřených dveří na Slovaně - poděkování

11. 3. 2018

Dne 10. 3. se konal na naší škole Den otevřených dveří. V tuto slunečnou skoro jarní sobotu navštívilo naši školu téměř 500 hostů. Děkuji všem malým i velkým za přízeň, kterou naší škole svou návštěvou prokázali. To, že jste přišli a zaplnili všechny připravené dílny svým zájmem a dobrou náladou, bylo pro nás tou největší odměnou.

Ráda bych poděkovala těm, kteří při přípravě jedné z našich největších akci vystupovali jako jeden tým: všem pedagogickým pracovníkům za organizační a materiální přípravu desítek tvůrčích dílen, našim kuchařkám za skvělé a zdravé občerstvení a správním zaměstnancům, kteří po akci uvedli školu do původního stavu. 

Obrovská pochvala a ocenění pak patří našim dětem, které se ve velkém počtu ráno nahrnuly do školy, takže to vypadalo, jako by byl běžný školní den. Ale nebyl. Byl to den výjimečný, kdy se naši žáci změnili na učitele a průvodce, pomocníky a umělce, vědce a badatele, herce a zpěváky. Moc jim to šlo a my jsme na ně náležitě pyšní.

Ještě jednou všem děkuji a těším se na další setkání.

Hana Ginterová - ředitelka školySdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Čtvrtek 20. 9.

icon-polevka Polévka: Jáhlová s droždím a zeleninou

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Vepřová kotleta na kmíně, brambory

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Krabí salát s ananasem, pečivo

icon-polevka Dietní polévka: Jáhlová s droždím a zeleninou /bez lepku/

icon-hlavni-jidlo Dietní jídlo: Buchtičky s vanilkovým krémem /bez lepku/

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2018 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry