Základní škola
Slovan Kroměříž


Den dětí 6.A

4. 6. 2019


V pátek 31. 5. 2019 jsme měli ve škole Den dětí. Ráno v době, kdy by jinak začalo vyučování, jsme se všichni ze 6.A sešli na nádvoří školy a vydali se do Květné zahrady. Když jsme přišli do zahrady, měli jsme ještě chvíli čas a tak jsme se šli podívat na kolonádu.

Potom nám začal zábavný, ale také naučný program. Dozvěděli jsme se, kdo a proč postavil tuto zahradu. Šli jsme se také podívat, kudy se do zahrady dříve vcházelo. Potom jsme se rozdělili do několika skupin a šli jsme si vytvořit svoji vlastní mapu Květné zahrady. Když jsme se zase sešli, tak jsme si porovnali mezi sebou mapy a pak je i srovnávali s opravdovou mapou. Po chvíli jsme se rozloučili s paní, která nás prováděla, a prošli jsme si ještě další části zahrady.

Po cestě zpět jsme se zastavili na zmrzlinu a na náměstí. Když jsme se vrátili do školy tak jsme poobědvali a šli domů. Tento den se mi moc líbil.

Lukáš Nedvěd 6. A

Odkaz na fotogarerii zde.


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Pondělí 23. 9.

icon-polevka Polévka: Fassolada

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Zapečená treska s zeleninou a smetanou, brambory

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Zeleninová musaka

icon-polevka Dietní polévka: Fassolada /bez lepku/

icon-hlavni-jidlo Dietní jídlo: Zeleninová musaka /bez lepku/

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2019 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry