Základní škola
Slovan Kroměříž


Co se děje na Slovaně v noci

6. 2. 2018

Zažít školu jinak, než ji běžně známe, mohly naše šesté třídy (6. A, B, C) po pololetním vysvědčení ve čtvrtek 1.2.2018. Připravili jsme si pro ně akci NOC NA SLOVANĚ.


Spát ve škole nemůžeme každý den, takže jsme se všichni těšili a celý večer si řádně užili. Chtěli jsme, aby se více poznali spolužáci v jednotlivých třídách, ale také, aby se děti seznámily i mezi ostatními třídami, protože se pak běžně potkávají nejen na chodbách, ale i v rámci některých předmětů, případně během jiných mimoškolních akcí. Zahráli jsme si hru „Titanik“, společně povečeřeli objednanou pizzu, připravili palačinky, pan školník nás provedl tajemným sklepením školy, zahráli jsme si fotbal či různé společenské hry nebo jsme si zatančili na diskotéce. A hodně jsme se smáli samozřejmě! Nocovali jsme v obou tělocvičnách a v gymnastickém sálku. Jak jsme ale očekávali, spát se nikomu nechtělo! Naštěstí druhý den byly pololetní prázdniny, a tak jsme mohli odpočívat. A začít plánovat, kdy podobnou akci zopakujemeJ

Děkujeme za pomoc při organizaci celé akce paní učitelce H. Stavinohové a J. Veselé, panu učiteli R. Gregorovi a O. Mrázkovi a panu školníkovi L. Šamánkovi!

Třídní učitelky šestých tříd J. Němečková, I. Zlámalová, M. Zavadilová

Fotografie si můžete prohlédnout v galerii


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Úterý 20. 11.

icon-polevka Polévka: Cizrnová

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Vepřové Kung Pao, jasmínová rýže

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Hanácké koláče s povidly a tvarohem

icon-polevka Dietní polévka: Cizrnová /bez lepku/

icon-hlavni-jidlo Dietní jídlo: Hanácké koláče s ovocem a posýpkou /bez lepku/

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2018 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry