Základní škola
Slovan Kroměříž


Bludičky na školní zahradě

2. 11. 2021


Hledání kostlivců, hada, kostí, pavouků, poznávání předmětů, trefování duchů, překonávání překážek, kouzelný lektvar, vytahování pavouka.. Těmito a několika dalšími úkoly si mohly děti projít při "Bludičkování" po strašidelné večerní školní zahradě v pondělí 1.11.

Strašidelnou hru s tajemnými úkoly si pro děti ze školní družiny a školního klubu připravily paní vychovatelky školní družiny a účast byla i přes to, že byla akce na poslední chvíli kvůli počasí přesunuta o den dříve, k naší radosti veliká.

Moc děkujeme dětem i rodičům za účast a za podporu akce ve formě odměn pro děti.

Vychovatelky ŠD

 

Fotogalerie

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2021 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry