Základní škola
Slovan Kroměříž

Atletický trojboj

18. 5. 2022

V úterý 17. 5. se výběr žáků 3. a 4. tříd zúčastnil Atletického trojboje. Naše škola vyslala dvě družstva. Soutěžící změřili síly s ostatními ve sprintu na 50 metrů, skoku do dálky a hodu kriketovým míčkem. Doplňkovou disciplínou byla štafeta 4 x 60 metrů. Našim sportovcům se dařilo a svými sportovními výkony vybojovali první a druhé místo.

V umístění jednotlivců byli nejlepšími sportovci turnaje vyhlášeni naši žáci - Dovrtěl Šimon (kategorie chlapců) a Holubová Elena (kategorie dívek)

Školu reprezentovali:
Dovrtěl Šimon, Droščák Petr, Holubová Elena, Honeš Ondřej, Malátová Barbora, Mršťáková Julie, Paciorková Denisa, Švagera Marek, Zapletal Jakub

Všem atletům gratulujeme k vítězství a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Do krajského kola jim přejeme hodně úspěchů!