Základní škola
Slovan Kroměříž

Atletické soutěže

14. 5. 2023

Výběr žáků a žákyň druhého stupně se na začátku května zúčastnil hned dvou atletických soutěží. Ve středu 3. 5. jsme bojovali v okresním kole Poháru rozhlasu, který se konal v Holešově na atletickém stadionu. Mladší žáci, stejně jako naše starší žákyně, se umístili na krásném stříbrném místě, starší žáci obsadili 3. příčku. Ve čtvrtek 11. 5. naše škola pořádala okresní kolo Atletického čtyřboje. Žáci a žákyně zde soutěžili ve sprintu, vytrvalosti a technických disciplínách jako byl hod míčkem, vrh koulí, skok daleký a skok vysoký. Mladší žáci si vybojovali absolutní vítězství a postupují do krajského kola. Starší žáci a obě kategorie našich dívek obsadili skvělé 2. místo.

Gratulujeme všem sportovcům k jejich výkonům a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.