Základní škola
Slovan Kroměříž


Anglické divadlo pro žáky 1. stupně

22. 6. 2022


V první polovině června odehráli žáci 6.B a 6.D celkem 20 představení v anglickém jazyce s názvem „Welcome to the Jungle“ aneb „Vítejte v džungli“. Hráli pro všechny žáky prvního stupně. Alespoň na chvíli se všichni v jejich vlastní třídě přenesli do nebezpečného světa džungle plné nástrah a exotických zvířat, kdy vám skáče žába a opice po lavici, před tabulí létají kokosové ořechy a na konci se z představení stane jedna velká taneční párty.

Žáci 6.B a 6.D to zvládli skvěle, zdokonalili se v anglickém jazyce, neustále zlepšovali svoje herecké výkony a hlavně udělali našim nejmladším žákům radost.

Mgr. Kateřina Kováčová

Video

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2023 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry