Základní škola
Slovan Kroměříž


Úspěchy v cizích jazycích

7. 3. 2022


Dne 1. 3. žákyně Denisa Hlahůlková z 9.A reprezentovala naši školu v okresním kole Soutěže v cizích jazycích - AJ na ZŠ Zachar, kde získala krásné druhé místo. Denisa opět předvedla výborné znalosti anglického jazyka a vysokou připravenost stanovených témat. Dokázala i pohotově a smysluplně odpovídat na zvídavé otázky porotců. Navázala tím na svůj úspěch ve školním kole, ve kterém zvítězila. Ze srdce Denise blahopřejeme.

Připomeňme si, že školní kolo této konverzační soutěže proběhlo v polovině ledna a zúčastnilo se ho 10 žáků 8. a 9. tříd. Jak již bylo zmíněno, na stupeň vítězů se postavila Denisa Hlahůlková. Druhé místo získal Dominik Krupař z 9.A a třetí místo obsadil Šimon Zavadil z 9.D. Všichni zúčastnění žáci prokázali velmi pěkné znalosti anglického jazyka a také si zaslouží velkou pochvalu. Rozhodně se ve světě se svou jazykovou vybaveností neztratí.


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2022 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry