Adaptační kurz třídy 6D a 6E

19. 9. 2018

I když to tak za oknem nevypadalo, sluníčko stále svítilo, skončily nám prázdniny. V září jsme zasedli do lavic v nové třídě, v novém kolektivu a pod vedením nových paní učitelek. Abychom se všichni dobře poznali, tak jsme se ve středu 5. září do pátku 7. září vypravili na seznamovací pobyt do Rajnochovic.

Aby nám bylo ještě veseleji, jeli jsme ve složení tříd 6. D a 6. E. Ubytovaní jsme byli v příjemném rekreačním areálu Pod Šaumburkem. Počasí nám vyšlo během celého pobytu na jedničku. Hráli jsme spoustu her, v lese jsme tvořili objekty z přírodních materiálů, vystoupili jsme na rozhlednu Kelčský Javorník, kreslili jsme na trička, tančili a zpívali, seznámili jsme se s prací policistů a všichni jsme prošli večerní stezkou odvahy. Domů jsme se vrátili unavení, ale spokojení a plní zážitků.

Odkaz na fotografie z akce zde.

Žáci 6. D, 6. E a jejich učitelé

Anglické divadlo