Adaptační kurz třídy 6C

19. 9. 2018

Jsme žáci 6.C. 12. – 14. 9. 2018 jsme si vyrazili do autokempu do Frenštátu pod Radhoštěm. Doprovázely nás paní učitelky Ferenzová a Petříková. Potřebovali jsme se trochu víc poznat a zjistit, s kým to vlastně do nové třídy chodíme. Počasí bylo parádní, vystačili jsme si s kraťasy a tričkem, akorát při návratu do Kroměříže jsme zmokli na kost.

Cestou do Frenštátu jsme navštívili Rožnov pod Radhoštěm. Takže už známe místní zmrzliny, Jurkovičovu rozhlednu a park dřevěného městečka. V kempu ve Frenštátu je bezva ubytování. Chatičky jak malované, občas upadla klika nebo se rozsypal stůl, ale to nás nerozházelo. Trampolína a šlapací autokáry vše bohatě vynahradily. Taky posíláme pozdrav paní kuchařce z Valašské rychty, která nás vykrmila skvělými řízky, hromadami špaget a bohatými snídaněmi. Komu bylo málo i to, večer se mohl dorazit vlastnoručně opečenými špekáčky.

Měli jsme za ty tři dny spoustu času si povykládat, smát se čemukoliv a vyblbnout se podle chuti. Ukázalo se, kdo má silného soutěžního ducha a že si dokážeme mnohé prominout a v nouzi najít přítele. Soutěže všeho druhu byly fajn, a i když nešlo o milióny, výhra potěšila. Celkovými vítězi bylo nakonec všech 14 členů 6.C, kteří na seznamovák vyrazili a touto první společnou akcí začali psát kroniku naší třídy.

Odkaz na další fotografie zde.