Základní škola
Slovan Kroměříž


8.A v Oslavanech a v Brně

9. 6. 2022

Třída 8.A se s paní učitelkou Liplovou a Zavadilovou ve dnech 1. a 2. června vydala na školní výlet do Oslavan, kde navštívila známý zábavní park Permonium.


Krkolomnou cestu vlakem a autobusem jsme všichni přežili a ubytovali jsme se v hotelu Moravská Bašta. Pobyt v Permoniu jsme si užili, za úspěšné splnění všech zábavných i zákeřných úkolů a zdolání lanových atrakcí jsme dostali na památku figurku permoníka. Odvážlivci se také projeli obří lanovkou. Den v Permoniu jsme zakončili opékáním špekáčků. Večer jsme také stihli prozkoumat zámecký park a přilehlé hřiště. Druhý den jsme po vydatné snídani vyrazili zpět domů. Zastavili jsme se v Brně, kde jsme si prošli centrum města a nezapomněli jsme zajít do Vaňkovky na „zdravý oběd“. Do Kroměříže jsme dorazili ve zdraví a plni zážitků. Výlet jsme si užili a už teď se těšíme na další, tentokrát jistě i s paní učitelkou Mihaldovou, která nám na výletě chyběla.                                                                        

 

Žáci 8.A


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2022 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry