„7 statečných v chemické olympiádě“

7. 3. 2019

V průběhu měsíců říjen až únor proběhlo školní kolo chemické olympiády. Přihlásilo se do něj 7 statečných z 9. tříd. Museli projít nástrahami studijní teoretické části, praktickou částí a kontrolním testem.

Přes všechna úskalí zdárně prošli a podle získaných bodů se seřadili takto:

Na 3. místě skončila Klárka Hrbasová z 9. A

Na 2. místě skončil Roman Gardavský z 9. D

Na 1. místě skončila Amálie Stoklasová z 9. A

Přejeme hodně štěstí do okresního kola, které se koná v pondělí 4. 3. na ZŠ Zachar.

Umístění všech účastníků si můžete přečíst na nástěnce u kabinetu chemie.

Děkujeme za přípravu a účast všem dalším zúčastněným žákům, kteří nedosáhli na mety nejvyšší: Martinu Slačálkovi, Vojtěchu Dofkovi, Jiřímu Kozárkovi a Danielu Zapletalovi.

Úspěch našich chemiků v okresním kole "Chemické olympiády"

Dne 4. 3. se na ZŠ Zachar v Kroměříži konalo okresní kolo chemické olympiády. Olympiády se účastnilo 18 nejlepších chemiků z okresu Kroměříž, žáků ZŠ, ale i gymnázií.

V této velké konkurenci získala naše mladá nadějná nejen chemička Amálka Stoklasová překrásné 1. místo a postupuje do krajského kola, které se bude konat ve Zlíně. Klárka Hrbasová skončila na velice pěkném 5. místě a Roman Gardavský na 15. místě.

Všem děkujeme za zodpovědnou přípravu a přeji mnoho úspěchů u nadcházejících přijímacích zkoušek.

Fotogalerie k nahládnutí zde.

Anglické divadlo

2. 4. 2024