Základní škola
Slovan Kroměříž


7.B v Praze

5. 5. 2023


Ve čtvrtek 9. 3. 2023 jsme se, společně s výběrem hráčů Hanácké Slávie kategorie U14, vydali brzkým ranním vlakem směr Praha – hlavní nádraží.

Po příjezdu do Prahy jsme se přesunuli přes Václavské náměstí do muzea fantastických iluzí, nafotili spoustu fotek a společně se jim pak od srdce zasmáli. Následně se někteří z nás poprvé v životě projeli metrem. V menze u Strahovských kolejí jsme se naobědvali, a zatímco se borci přemístili na fotbalové hřiště připravovat se na zápas proti týmu AC Sparta, my – holky jsme si osladily život zákusky. Přestože jsme držely palce, jak nejvíce jsme uměly, zápas skončil s výsledkem 4:1 pro hráče Sparty. Kluci ale nechali na hřišti všechno a trenérem Mrázkem byli za svůj výkon pochváleni. Po zápase jsme si prohlédli rozhlednu Petřín, prošli se po Karlově mostě a Staroměstském náměstí, kde jsme viděli pražský orloj. Ve večerních hodinách jsme se všichni, značně unavení, vrátili domů.

 

Fotogalerie

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2023 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry