Základní škola
Slovan Kroměříž


7.B v Praze

5. 5. 2023


Ve čtvrtek 9. 3. 2023 jsme se, společně s výběrem hráčů Hanácké Slávie kategorie U14, vydali brzkým ranním vlakem směr Praha – hlavní nádraží.

Po příjezdu do Prahy jsme se přesunuli přes Václavské náměstí do muzea fantastických iluzí, nafotili spoustu fotek a společně se jim pak od srdce zasmáli. Následně se někteří z nás poprvé v životě projeli metrem. V menze u Strahovských kolejí jsme se naobědvali, a zatímco se borci přemístili na fotbalové hřiště připravovat se na zápas proti týmu AC Sparta, my – holky jsme si osladily život zákusky. Přestože jsme držely palce, jak nejvíce jsme uměly, zápas skončil s výsledkem 4:1 pro hráče Sparty. Kluci ale nechali na hřišti všechno a trenérem Mrázkem byli za svůj výkon pochváleni. Po zápase jsme si prohlédli rozhlednu Petřín, prošli se po Karlově mostě a Staroměstském náměstí, kde jsme viděli pražský orloj. Ve večerních hodinách jsme se všichni, značně unavení, vrátili domů.

 

Fotogalerie

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona kalendar

Akce školy

Přehled nejbližších akcí


Plenární zasedání SRPDŠ - 16:30

25. 6. 2024

Vydávání vysvědčení

28. 6. 2024

Všechny akce školy

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2024 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry