Školní parlament informuje VII.

9. 11. 2017

Dobré ráno Slovane. Jsme tu opět s pravidelným středečním hlášením Slovanovců. Co se u nás ve škole dělo minulý týden?

Středeční den strávila třída 8C v Praze na dějepisné exkurzi. Výlet se velmi vydařil, žáci i paní učitelky mají na tento den hezké vzpomínky.

Ve středu se také konala schůzka žáků, kteří si předplatili představení v Městském divadle Zlín. První divadelní představení shlédnou 15. listopadu.

Ve čtvrtek se třída 6C vydala v rámci výuky do archivu Kroměříž.

Čtvrtek a pátek byl zajímavý i pro čtvrté třídy, navštívila je totiž pracovnice Střediska výchovné péče a společně s žáky si povídali na téma šikana.

Včera vycestovali žáci 5. tříd do Brna, navštívili zde planetárium.

A co se bude dít v příštích dnech?

Dnešní den se koná okrskové kolo mladších žáků florbalu v Koryčanech, všem reprezentantům držíme palce.

Žáci 8. ročníku se dnes vydají do Zlína v rámci výuky dějepisu. Probíhá zde výstava Českých korunovačních klenotů. Dnešní den je také výjimečný pro žáky druhého ročníku, navštíví je totiž zástupce Hasičského záchranného sboru, od kterého se dozví spoustu zajímavých informací. Někteří žáci dnes také navštíví Tauferovu střední odbornou školu veterinární v Kroměříži.

Ve čtvrtek, tedy zítra, se bude konat okrskové kolo starších žáků florbalu v Koryčanech, kterým také přejeme hodně úspěchů. Čtvrtek a pátek bude neobvyklý pro třídy osmého a devátého ročníku. V tyto dny totiž žáci navštíví úpravnu vody, úřad práce a přehlídku středních škol.

V pátek čeká dále žáky sedmého ročníku preventivní program „Stárněme zdravě“, kde si mimo jiné vyzkouší, jak se cítí starší člověk, který má zdravotní potíže. Třída 6B se v pátek podívá v rámci výuky do archivu v Kroměříži.

Na závěr bychom vám chtěli připomenout, že naše škola pořádá humanitární sbírku na podporu kambodžských sirotčinců. Více informací naleznete na webových stránkách školy nebo Facebooku. Pomozte nám pomáhat.

Tímto se s vámi loučíme. Přejeme hezký den.