Chystáme další ročník plesu 9. tříd

19. 3. 2018

V tomto měsíci se začínáme připravovat na jednu z největších školních společenských akcí - závěrečný ples žáků 9. ročníku.

Aby měli naši žáci a jejich rodiče představu, jak akce probíhá, znovu aktualizujeme odkazy z minulého ročníku.

Naši deváťáci byli letos slavnostně šerpováni a povýšeni do řad absolventů za přítomnosti svých rodičů a přátel ve velkém sále výstaviště Floria.

Po úvodním slovu paní řediteky ve svých závěrečných proslovech zavzpomínali zástupci jednotlivých tříd 9.A, 9.B9.C9.D na léta minulá. Své posluchače nejen dojali, ale také rozesmáli a všechny třídy si zaslouží naši velkou pochvalu. Třídní učitelky Gabriela Zavadilová , Libuše Liplová, Olga Letková Alena Pekařová je letos překvapily připravenými promluvami, které doprovázely šerpování každé ze tříd. Nezapomněli jsme ani na ocenění nejlepších žáků.

Naší absolventi stojí na začátku své cesty a všechno krásné, nové a neznámé je teprve čeká. Přejeme jim, aby si to vždycky dokázali užít stejně jako slavnostní závěrečné dny školního roku.

A pokud by si někdo chtěl nostalgicky zavzpomínat na léta minulá, pod odkazy najde plesová videa a prezentace 9.A, 9.B. 9.C , 9.D  a nebo jejich tabla.

Na plese vzniklo velké množství fotografií a snímků ve fotokoutku, které si můžete prohlédnout následujícím odkazem