Už i holky hrají fotbal :-):-)

7. 12. 2023

V úterý 5. 12. jely žákyně 2. stupně do Bystřice pod Hostýnem na okresní kolo v halové kopané. Turnaje se zúčastnilo celkem 7 týmů a všechna utkání byla velmi vyrovnaná. Po dvou výhrách a jedné remíze se nám podařilo vyhrát skupinu a utkat se ve finále s žákyněmi ZŠ Bratrství. Po nerozhodném výsledku finále musely rozhodnout až penalty. S ocelovými nervy a přesnou trefou zazářila Eliška Havránková, která byla velkou oporou po celý turnaj a díky poslední ráně soupeřek, kterou vychytala v bráně Kristýna Husaříková, jsme i s trochou štěstí vyhrály celý turnaj.

Dívkám děkujeme za předvedenou bojovnost a skvělou reprezentaci naší školy.

Školu reprezentovaly:

Elen Bachanová, Barbora Malátová, Nella Nahodilová, Sofie Nováčková, Denisa Běhalová, Amálie Kameníková, Emma Krejčířová, Karolína Pochylá, Kristýna Husaříková, Eliška Havránková