Co se děje u nás doma - hlášení Slovanovců VI.

2. 11. 2017

Dobré ráno Slovane. Opět se vám hlásí Slovanovci se svým hlášením. A jako vždy, pojďme si nejdříve připomenout události uplynulého týdne.

Určitě si každý z vás vzpomíná na čtvrtek a pátek, kdy jsme si užívali podzimních prázdnin. Bohužel, všechno jednou končí a my se teď můžeme těšit na prázdniny v příštím roce. V pondělí se vydala třída 5E do muzea v Kroměříži. V úterý navštívila třída 6E Státní okresní archiv Kroměříž, třída 4A se pak zúčastnila besedy v knihovně.

A co nás čeká v následujících dnech? Ve středu navštíví třída 8C Prahu, kde se dozví spoustu zajímavých informací o památkách a historii Prahy. Ve čtvrtek čeká třídu 6C návštěva archivu Kroměříž. Ve čtvrtek a pátek budou čtvrté třídy besedovat na téma šikana.

Dovolte mi také připomenout svátek zesnulých, známý jako dušičky, který připadá právě na zítřejší den. Na chodbách školy si můžete připomenout některé zesnulé historické osobnosti, můžete si také přečíst něco o tomto svátku či zavzpomínat na někoho blízkého, koho jste ztratili. Možná si říkáte, proč nemluvíme o Halloweenu, ale dušičkách? Je to prosté, Halloween není náš svátek.

Na závěr tu máme pro vás ještě jednu důležitou informaci, která se týká předplatitelů divadla. Prosím všechny, kteří se přihlásili na předplatné Městského divadla Zlín, aby se dostavili o velké přestávce do hudebny, kde proběhne informační schůzka. Ještě jednou opakuji, o velké přestávce schůzka ohledně předplatného do divadla Zlín v hudebně.

Tímto se s vámi loučíme. Přejeme hezký, pohodový den.