Aktuality


Loučení s našimi deváťáky

01. 07. 2017

Školní rok je za námi a my se opět musíme rozloučit s našimi deváťáky. Že jsme to letos opět zvládli s noblesou a grácií hodnou Slovanu vás přesvědčí následující videa a fotografie.

Rádi bychom upozornili naše příznivce z řad veřejnosti, že v letošním roce proběhlo slavnostní šerpování a vyřazení žáků 9. ročníku přímo na plese v sále areálu Floria. Úpravu jsme provedli s cílem umožnit rodičům účast na této slavnostní příležitosti.

Tradiční rozloučení na nádvoří školy se tedy nekoná.

 


Zobrazit

Jak připravit své dítě do první třídy? Informace pro rodiče budoucích žáků první třídy.

30. 06. 2017

Většina dětí nepotřebuje pro nástup do první třídy žádnou specifickou přípravu. Rodiče by se svým budoucím školákem měli trávit co nejvíce času a rozvíjet jeho komunikační dovednosti. O nástupu do školy hovořte vždy pozitivně, motivujte svého potomka, aby do školy nastupoval s nadšením. Na děti se těší tým zkušených elementaristek, které vaše děti dokáží provézt všemi úskalími zahájení školní docházky.


Zobrazit

Prázdninová nabídka pro žáky i rodiče

29. 06. 2017

Vážení rodiče,

dovolte, abychom Vás informovali o možnosti využití nízkoprahového zařízení v rámci organizace Podané ruce. Tato organizace nabízí celou řadu služeb (doučování, smysluplné využití volného času – hry atd.). Kontakty a podrobnější informace naleznete v letáčku. Služby jsou zdarma. 


Zobrazit

Provoz školy v době hlavních prázdnin

29. 06. 2017

V době hlavních prázdnin je v provozu kancelář školy nebo školní jídelny. Z důvodu oprav probíhajících v areálu školy prosíme návštěvníky, aby bez ohlášení nevstupovali do školní budovy. Děkujeme


Zobrazit

Zvýšení ceny stravného ve školní jídelně

29. 06. 2017

Z důvodu stálého narůstání cen potravin navyšujeme od 1. září 2017 stravné o 2, -Kč u všech věkových kategorií.

7 - 10 let           23,- Kč / záloha 500,- Kč /

11 - 14 let           26,- Kč / záloha 500,- Kč /

15 a více let       29,- Kč / záloha 500,- Kč /

zaměstnanci       31,- Kč

cizí strávníci     59,- Kč

 


Zobrazit

Plavidlo bigošteleport

23. 06. 2017

Jak jsme zaútočili na Holešovskou regatu II. 

 


Zobrazit

Hanácké koláč patří letos na Slovan

21. 06. 2017

V úterý 20. 6. 2017 se na hřišti Sokol Kroměříž konal turnaj ve vybíjené „O HANÁCKÉ KOLÁČ“ žáků 3. a 4. tříd. Ve skupině třetích tříd výběr žáků získal krásné třetí místo. V kategorii čtvrtých tříd naši sportovci neprohráli žádný zápas a vybojovali krásné první místo. Odměnou jim byl koláč, na kterém si všichni pochutnali. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a i přes úmorné vedro za velké sportovní nasazení!

Mgr. Petra Dřímalová, Mgr. Alena Dubová


Zobrazit

Novější

Jídelní lístek

Pondělí 24.07.

Není zadáno

Zobrazit celý jídelní lístek

Akce školy

Přehled nejbližších akcí


Zobrazit všechny akce školy