Školní jarmark se vydařil

12. 12. 2017

V úterý 6. prosince 2017 se v naší škole uskutečnil MIKULÁŠSKÝ JARMARK. K dostání tu byla spousta krásných vánočních dekorací, které nabízeli jak naši žáci, tak jejich rodiče či prarodiče. V kuchyňce jste si mohli nazdobit perníčky nebo jste si mohli ve výtvarné dílně vyrobit andílky. O občerstvení se tradičně postaraly naše paní kuchařky a letos nově i Střední hotelová škola Kroměříž. Během jarmarku probíhala finanční sbírka pro sdružení S.O.S. Děti Kambodži. Potkat jste se samozřejmě mohli s Mikulášem, čerty a anděly. Celou akci zakončilo krátké hudební vystoupení našich mladých zpěváků za doprovodu p. uč. Gregora.

Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit svou návštěvou a kteří přispěli na sbírku pro sdružení S.O.S. Děti Kambodži. Obrovské díky také patří těm, kteří jakkoliv pomohli s přípravou a organizací jarmarku. Už teď se těšíme na další ročník!

Dále bychom Vás rádi pozvali na akci Advent na radnici, která probíhá od tohoto týdne až do Vánoc. V pátek 15. 12. 2017 zde budeme mít prodejní stánek s výrobky našich žáků a jejich rodičů či prarodičů. Součástí pátečního programu bude i hudební a divadelní vystoupení žáků naší školy. Zastavte se za námi!

Fotografie z vydařené akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii