Loučení s našimi deváťáky

01. 07. 2017

Školní rok je za námi a my se opět musíme rozloučit s našimi deváťáky. Že jsme to letos opět zvládli s noblesou a grácií hodnou Slovanu vás přesvědčí následující videa a fotografie.

Rádi bychom upozornili naše příznivce z řad veřejnosti, že v letošním roce proběhlo slavnostní šerpování a vyřazení žáků 9. ročníku přímo na plese v sále areálu Floria. Úpravu jsme provedli s cílem umožnit rodičům účast na této slavnostní příležitosti.

Tradiční rozloučení na nádvoří školy se tedy nekoná.

Že se nezadržitelně blíží konec školního roku poznáme u nás na Slovaně podle toho, že se žáci 9. tříd změní v pohledné mladé pány s motýlky a kravatami a nádherné slečny ve společenských šatech. Závěrečný ples s našimi absolventy je skutečnou přehlídkou elegance a galantniho chování.

Naši deváťáci byli letos slavnostně šerpováni a povýšeni do řad absolventů za přítomnosti svých rodičů a přátel ve velkém sále výstaviště Floria.

Po úvodním slovu paní řediteky ve svých závěrečných proslovech zavzpomínali zástupci jednotlivých tříd 9.A, 9.B9.C9.D na léta minulá. Své posluchače nejen dojali, ale také rozesmáli a všechny třídy si zaslouží naši velkou pochvalu. Třídní učitelky Gabriela Zavadilová , Libuše Liplová, Olga Letková Alena Pekařová je letos překvapily připravenými promluvami, které doprovázely šerpování každé ze tříd. Nezapomněli jsme ani na ocenění nejlepších žáků.

Naší absolventi stojí na začátku své cesty a všechno krásné, nové a neznámé je teprve čeká. Přejeme jim, aby si to vždycky dokázali užít stejně jako slavnostní závěrečné dny školního roku.

A pokud by si někdo chtěl nostalgicky zavzpomínat na léta minulá, pod odkazy najde plesová videa a prezentace 9.A, 9.B. 9.C , 9.D  a nebo jejich tabla.

Na plese vzniklo velké množství fotografií a snímků ve fotokoutku, které si můžete prohlédnout následujícím odkazem

Pondělí 24.07.

Není zadáno