Seznamovací pobyt naší třídy VI.B na Roštíně

22. 9. 2017

Naše nově utvořená sportovní třída prožila první společné chvíle v mimoškolním prostředí. Přečtěte si, co nám napsala Sandra Škrabalová

V pondělí ráno dne 11. 9. 2017 se vydala naše třída od Knihovny Kroměřížska na týdenní pobyt na Sokolovnu do Roštína. Po příjezdu jsme se ubytovali a vydali na první procházku po okolí.

Většinu času jsme trávili na hřišti, kde jsme sportovali a učili se, jak správně podávat hlášení v hodinách tělocviku a jak podle pravidel hrát softball. Často jsme také byli v tělocvičně, kde jsme většinou soutěžili a paní učitelka s trenéry nám zadávala úkoly, u kterých jsme se nasmáli a dobře pobavili.

Z tohoto pobytu máme spoustu krásných zážitků, všichni budeme rádi vzpomínat na večerní chvíle ve whirpoolce a sauně, na celodenní středeční výlet na Brdo a čtvrteční večerní stezku odvahy, která byla pro některé opravdu náročná! Však jsme za ni byli odměněni. Srandu jsme také zažili, když se naši páni učitelé snažili ovládnout hůlku pro mažoretky

Na Roštíně se nám moc líbilo a kromě krásných vzpomínek jsme si také s sebou dovezli pravidla naší třídy, trička, která jsme si společně vyráběli, památné osvědčení, spoustu sladkostí a drobností a pocit, že i s učiteli může být dobře. Někteří si také vysloužily přezdívky jako „květák, pinky, bohdalka“. A všichni si určitě zapamatují pravidlo, které nás rozesmálo: ,,Za prvé - učitel a trenér má vždy pravdu a za druhé - pokud učitel a trenér pravdu nemá, tak platí pravidlo číslo jedna.“

Sandra Škrabalová