Hlášení Slovanovců XVI.

16. 2. 2018

Dobré ráno Slovane, dnes je středa a to znamená, že jsme tady s novými informacemi.

Minulý týden proběhl týdenní kurz na běžkách pro 8. ročník.

Jak jistě víte, na naší škole se uskutečnilo školní kolo olympiády v anglickém jazyce a minulý týden v úterý nás reprezentovala vítězka školního kola v kole okresním, Adéla Kolaříková z 9. A, kde získala první místo. Gratulujeme a přejeme plno sil do dalších úspěchů - dne 15. 3. nás bude reprezentovat v krajském kole olympiády z AJ ve Valašském Meziříčí.

Ve čtvrtek proběhla chemická olympiáda, na kterou se přihlásili naši nadějní chemikové pod vedením paní učitelky Krásné, o výsledcích vás budeme informovat později.

V pátek nás zase reprezentovali šachisté v krajském kole, o výsledcích budeme informovat.

V úterý 13. 2. se konalo školní kolo recitační soutěže 3. tříd. Všichni soutěžící podali co nejlepší výkony, ať už v přednesu básniček nebo úryvků textu. Z 1. kategorie žáků druhých a třetích tříd postupují do regionálního kola čtyři žákyně: z prvního místa Erika Kolaříková (II. D) a Sabina Vochová (III.A), ze druhého místa pak Karolína Němečková (III.A) a Alžběta Abšnajdrová (III.B). Na místě třetím se umístila Lucie Posoldová (III.C). Všem výhercům blahopřejeme a do dalšího kola jim přejeme hodně úspěchů.

Toť vše pro uplynulý týden, co nás čeká?

Ve středu, tedy dnes, jedou šesté ročníky do Planetária v Brně.

A konečně po dlouhé době k nám zavítají jarní prázdniny, které budou od 19. února do 23. února.

Buďte tedy opatrní, ať se setkáme všichni ve zdraví.

Dovolil bych si připomenout, že probíhá sbírka Šťastný pes a ještě říci, že paní učitelka Letková hledá výpomoc k zápisu superhrdinů do prvních tříd ve dnech 10. a 11. dubna, kdo bude chtít, nechť se nahlásí u paní učitelky Letkové.

Přejeme krásně prožité jarní prázdniny a na slyšenou za čtrnáct dní!