Hlášení Slovanovců - školní parlament informuje

12. 4. 2018

Dobré ráno Slovane. Zdravím Vás u dalšího hlášení Slovanovců. Co se tento týden událo a co nás ještě čeká?

V pondělí se konala sportovní exkurze na Kelčský Javorník, které se zúčastnily 2 sportovní třídy, 6B a 8B.

Úterý pro některé žáky školy probíhalo ve sportovním ladění, proběhla kvalifikace dívek v basketbalu. Den byl také důležitý pro děti, které navštěvují posledním rokem mateřskou školu a příští rok se chystají do první třídy. V průběhu úterý a středy totiž probíhal zápis do prvních tříd, poděkování patří paní učitelce Letkové a dalším vyučujícím z prvního stupně, taktéž žákům, kteří se přihlásili jako dobrovolníci.

Ve středu dále paní učitelka Petříková společně s žáky navštívila Střední zdravotnickou školu.

Čtvrtek bude velmi náročný pro žáky devátých tříd, které čekají přijímací zkoušky na střední školy. Všem přejeme dostatek vědomostí, pevné nervy a hlavně úspěch.

Pro žáky prvního stupně se budou dopolední hodiny ubírat jinou cestou - proběhne výběr žáků na Mc Donald’s Cup na školním hřišti. 4. - 5. ročník od 8:00, 1. - 3. ročník od 10:00.

A co pátek? V pátek se konají přijímací zkoušky pro žáky 5. ročníku na gymnázium, kterým také přejeme hodně úspěchů. Třídy 7C a 9C se vydají do Uherského Hradiště, kde shlédnou divadelní představení. Žáky doprovází paní učitelky Ferenzová a Katrňáková.

Co pro nás chystá příští týden?

V pondělí se žáci 7. ročníků zúčastní besedy na téma Čas Proměn, která bude zvlášť pro dívky a zvlášť pro chlapce. V úterý čeká všechny žáky školy kulturní akce, a to výchovný koncert ZUŠ Kroměříž, akce proběhne v Domě kultury, pro první stupeň od 8:30, pro druhý stupeň od 10:30. No a ve čtvrtek je pro žáky 7. ročníku připraven Projektový den.

Tímto se s Vámi loučíme a přejeme krásný den.