Hlášení Slovanovců - školní parlament informuje

3. 4. 2018

HLÁŠENÍ 28. 3.

Dobré ráno Slovane. Je tu opět středa a s tím spojené hlášení.

Hned na začátku mi dovolte vyhlásit výsledky krajského kola olympiády v anglickém jazyce - naše reprezentantka Adéla Kolaříková z 9.A byla velmi šikovná, zvládla všechny části zkoušky, konkrétně speaking, reading, listening skills na úrovni B1. Adéla získala překrásné 3. místo, gratulujeme! Tímto bychom jí chtěli popřát hodně úspěchů do budoucna.

A nyní se pojďme poohlédnout za událostmi tohoto týdne.

V pondělí se třída 5.D vydala na besedu do Knihovny Kroměřížska.

V úterý vybrané žákyně reprezentovaly naši školu v krajském kole basketbalu, dívky doprovázel pan učitel Krejčiřík. V úterý odpoledne k nám také do školy zavítala návštěva z organizace S.O.S Děti Kambodži, akci organizovali Slovanovci.

Dnešní den byl vyhlášen jako den modré barvy, nejen že jsme se dnes sladili do modra, můžete si také o modré barvě přečíst zajímavé informace na chodbách školy a o velké přestávce uslyšíte písničku od Žlutého psa - Modrá je dobrá.

Vzhledem k tomu, že tento školní týden je zkrácený díky velikonočním prázdninám a svátkům, pro vás již další informace v tuto chvíli nemáme.

Hezké prožití Velikonoc.