Hlášení školního parlamentu XIII.

18. 1. 2018

Dobré ráno Slovane. Hlásíme se opět se středečním hlášením. Pojďme si shrnout události posledních dnů.

Tento týden probíhá ve jménu olympiád. V pondělí se konalo okresní kolo dějepisné olympiády na téma „1. republika“ v Muzeu Kroměřížska, kam naše reprezentanty doprovodila p. učitelka Hájková. Kristýna Beranová získala 15. místo, Tomáš Kočař obsadil 24. místo a Filip Dočkal se umístil na místě 26. Děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

V ten samý den se dále konalo školní kolo zeměpisné olympiády 6. ročníku, kterou organizovala p. učitelka Zavadilová. Celkem se zúčastnilo 21 žáků. Na 1. místě se umístil Vilém Štrof z 6A, 2. místo získal Jan Klečka z 6A, o 3. a 4. místo se dělí Tomáš Frkal z 6B a Mikuláš Hříbek z 6A. Gratulujeme. Výsledky jsou k dispozici u kabinetu matematiky. Prvních deset žáků v pořadí se dostaví ve čtvrtek o velké přestávce do kabinetu matematiky k převzetí odměny.

Úterý bylo velmi důležité pro angličtináře, konalo se totiž školní kolo olympiády z AJ pod vedením paní učitelky Veselé, Zlámalové, Zavadilové.

Dnes se bude konat schůzka jídelního klubu - zástupci tříd, dostavte se o velké přestávce do jídelny.

Od včerejšího dne probíhá ve čtvrtém ročníku dopravní výchova - 4A se výchově věnovala včera, 4B se věnuje dopravní výchově právě teď, 4C čeká výchova zítra a 4D v pátek.

Tento týden je nás ve škole opět o 2 třídy méně, 7A a 7C vyrazily na lyžařský kurz v doprovodu pana učitele Adamíka, Mrázka, Klimka a paní učitelky Dřímalové.

Příští týden ve středu žáci s divadelním předplatným opět vyrazí do Městkého divadla Zlín, kde shlédnou představení „Dobré mravy“. Veškeré informace jsou k dispozici na nástěnce u kabinetu ČJ.

Příští týden ve čtvrtek se bude konat zeměpisná olympiáda pro 8. a 9. ročník, olympiáda proběhne druhou a třetí vyučovací hodinu v učebně fyziky.

Tímto dnešní hlášení končí, na slyšenou zase za týden. Mějte hezký a úspěšný den.