Co se děje u nás na Slovaně

10. 5. 2018

Dobré ráno Slovane. Opět vás vítáme u dnešního hlášení.

Tento týden máme opět zkrácený, a to díky včerejšímu státnímu svátku „Dni vítězství!.

Co nás tedy čeká ve zbývajících dnech?

Dnes se uskuteční dentální prevence ve třídách pátého ročníku. Dále se koná Pohár rozhlasu mladších žáků, reprezentanty doprovází pan učitel Adamík, Krejčiřík, Droščák, Klimek a paní učitelka Liplová.

Pohár Rozhlasu pro starší žáky proběhne zítra, tedy ve čtvrtek, opět v doprovodu zmíněných vyučujících.

Zítra (10. 5.) se konají přijímací zkoušky do výběrových tříd - zkoušky do matematické třídy začínají v 8 hod. ve školní jídelně, do sportovní třídy v 14:30 - pro chlapce na Hanácké Slávii, pro dívky v naší škole.

V průběhu zítřejšího dne a pátku nás čeká jako každý rok fotografování. Cena třídní fotografie je 30 Kč, momentky stojí 25 Kč.

V pátek ráno očekávejte rozhlasovou relaci ke Dni matek. V ten samý den se žáci z našeho zdravotnického kroužku zúčastní Soutěže mladých zdravotníků pod vedením paní učitelky Petříkové. Tímto jim držíme palce a přejeme hodně úspěchů.

V pátek dále proběhne program dentální prevence ve 4. třídách.

Na závěr tu máme informaci pro všechny žáky, kteří jezdí do školy na kole. Odkládejte svá kola pouze do stojanů, ne ke sloupům u vstupu do školy, děkujeme.

Toto byla poslední informace tohoto týdne, přejeme Vám krásný den.

Pondělí 21. 5.

icon-polevka Polévka: Hovězí s celestýnskými nudlemi